Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży reklam i ogłoszeń

Boomgaarden Medien
Ruszków Drugi
3 100 - 6 500 zł brutto/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
778 dni temu

Ogłoszenie numer: 7410993, z dnia 2022-09-01

atb – aktualności techniki budowlanej, to ogólnopolski, bezpłatny miesięcznik branżowy. Zakres poruszanej tematyki obejmuje zagadnienia związane z rynkiem maszyn i urządzeń budowlanych, drogowych i komunalnych. W czasopiśmie przedstawione są najnowsze trendy w budowie maszyn, przegląd aktualnej oferty rynkowej, ciekawe analizy i zestawienia poszczególnych grup maszyn, opinie użytkowników oraz aktualności branżowe i wypowiedzi liderów rynku. Na łamach czasopisma znajdują się również zagadnienia dotyczące zarządzania i marketingu, prawa oraz finansowa w tych sektorach przemysłu. Informacje zawarte w magazynie atb, mogą być z powodzeniem wykorzystane przy podejmowaniu decyzji o zakupie maszyn, jak również jako źródło najbardziej aktualnej wiedzy z zakresu techniki budowlanej, drogowej i komunalnej.

Miejsce pracy: Ruszków Drugi

Opis stanowiska

  • obsługa bieżąca klientów wydawnictwa,
  • uczestniczenie w wystawach, pokazach, konferencjach branżowych,
  • wizyty bezpośrednie u klientów,
  • przygotowywanie ofert i materiałów dla klientów,
  • organizacja podróży służbowych,
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej w języku polskim i angielskim,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność oraz gotowość do częstych wyjazdów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (swobodna w mowie i piśmie),
  • prawo jazdy kat. B,
  • biegła znajomość Microsoft Office w szczególności Exel i Word oraz Outlook,
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, duże zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu pracy,
  • dyspozycyjność i kreatywność, zdolności organizacyjne,
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista, umiejętność samodzielnej pracy.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.