Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Specjalista ds. sprzedaży - region północny

Benefit Cosmetics
pomorskie
praca stacjonarna
5145 dni temu

Ogłoszenie numer: 110305, z dnia 2010-08-17

Amerykańska marka kosmetyczna wchodząca w skład grupy LVMH, założona ponad 30 lat temu, w związku z dynamicznym rozwojem na Polskim rynku poszukuje kandydatów do pracy.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie szkoleń,
  • realizacja planów sprzedażowych
  • utrzymywanie odpowiedniego poziomu motywacji
  • kontrola wyników w podległym regionie
  • marchendising w punkcie sprzedaży
  • organizowanie animacji w punkcie sprzedaży
  • bezpośrednia praca z klientem w perfumerii

Wymagania

koniecznie dołącz do nas jeśli:
  • masz zapał, entuzjazm i umiejętność organizacji własnej pracy
  • masz poczucie humoru
  • lubisz bezpośredni kontakt z ludźmi
  • jesteś ambitny, otwarty, pogodny,
  • samo-motywacja nie jest Ci obca
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • posiadasz choć niewielkie doświadczenie w branży kosmetycznej
  • lubisz bawić się makijażem
  • kreatywność to Twoja druga natura

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pakiet medyczny