Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowych

HIRO Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4215 dni temu

Ogłoszenie numer: 263184, z dnia 2013-03-04

HIRO Free - ekskluzywny magazyn bezpłatny poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Sprzedaż powierzchni reklamowej w magazynie HIRO Free oraz na serwisach internetowych Agencji HIRO
  • Realizowanie budżetów sprzedażowych
  • Doradztwo w zakresie rozwiązań reklamowych
  • Opieka nad obecnymi klientami i budowanie z nimi długotrwałych relacji biznesowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert, wycen, kalkulacji, raportów

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie z zakresu sprzedaży powierzchni reklamowych
  • Zorientowanie na cel, kreatywność, entuzjazm i dynamizm
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Znajomość rynku lokalnego, branży i trendów internetowych
  • Umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy i system prowizyjny uzależniony od efektów pracy.
  • Duża samodzielność w realizacji wyznaczonych celów
  • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze w firmie mocno ugruntowanej na rynku mediów

….. dołącz do nas i razem z nami osiągaj sukces!