Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowych

PURE HEALTH AND FITNESS
Warszawa
praca stacjonarna
4761 dni temu

Pure Health and Fitness oferuje szeroki zakres najnowocześniejszego sprzętu Cardio (wbudowany ekran telewizyjny), dwie sale treningowe. Zapewniamy również wielofunkcyjny sprzęt siłowy przeznaczony do wszechstronnego treningu.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • osoba będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie reklamodawców zainteresowanych powierzchnią reklamową, oraz odpowiadanie na zapytania w sprawie oferty
  • analiza aktualnie dostępnych powierzchni reklamowych
  • przygotowywanie ofert i cennika poszczególnych wariantów powierzchni reklamowych
  • negocjacja warunków współpracy
  • przygotowanie dokumentacji niezbędnej do przygotowania umowy
  • utrzymywanie zdalnych i bezpośrednich kontaktów z firmami
  • monitoruje bieżące otoczenie rynkowe
  • sporządzanie raportów ze wszystkich prowadzonych przez siebie działań
  • koordynacja realizacji kampanii
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętności handlowca
  • umiejętność negocjacji
  • samodzielność
  • znajomość języka angielskiego