Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice
Specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowych

MILIONY.TV S.C.
Gliwice, Gliwice, Zabrze
praca stacjonarna
5209 dni temu

Ogłoszenie numer: 106311, z dnia 2010-07-14

Poszukuje:

Miejsce pracy: Gliwice, Gliwice, Zabrze

Opis stanowiska

  • rozwój sprzedaży usług reklamowych,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • pozyskiwane nowych klientów
  • budowanie długotrwałych i pozytywnych relacji z klientami

Wymagania

  • dobra znajomość rynku,
  • minimum dwu letnie doświadczenie w sprzedaży (w sprzedaży powierzchni reklamowych będzie dodatkowym atutem),
  • skoncentrowanie na osiąganie celów biznesowych,
  • znajomość technik sprzedaży oraz skuteczność w wprowadzeniu negocjacji,
  • wykształcenie min. średnie,
  • prawo jazdy Kategorii B.

Oferujemy

  • interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej i renomowanej Firmie.
  • atrakcyjne wynagrodzenie (od 3800zł netto) + - motywacyjny system premiowy,
  • zapraszamy do współpracy również osoby posiadające własną działalność gospodarczą.