Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowej

NGMC
Warszawa
praca stacjonarna
5634 dni temu

Ogłoszenie numer: 56512, z dnia 2009-02-11

NGMC

Wydawnictwo NGMC - wydawca miesięcznika Uśmiech Rodziców oraz organizator eventów.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • sprzedaż powierzchni reklamowej w piśmie oraz towarzyszących eventach,
  • realizacja strategii sprzedażowej,
  • przeprowadzanie analiz rynku/potencjału,
  • przygotowywanie ofert na podstawie ogólnych cenników,
  • pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa bieżących.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na wymienionym stanowisku,
  • własna, rozbudowana baza kontaktów,
  • znajomość rynku reklamy magazynów parentingowych,
  • doświadczenie we współpracy z domami medialnymi oraz klientami bezpośrednimi,
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z klientem,
  • zdolności negocjacyjne, kreatywność, zapał, zaangażowanie,
  • mile widziane: znajomość języka angielskiego, umiejętność pisania.

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • miłą atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole,
  • udział w tworzeniu nowych projektów