Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowej

Abrys Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
4761 dni temu

Ogłoszenie numer: 153809, z dnia 2011-07-04

ABRYS Sp. z o. o. jest liderem na polskim rynku w działalności wydawniczej oraz organizacji konferencji, seminariów i szkoleń z zakresu ochrony środowiska, gospodarki komunalnej, energetyki oraz dziedzin pokrewnych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: REKL/06/11

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pozyskiwanie klientów do nowych projektów medialnych.

Obowiązki

  • sprzedaż powierzchni reklamowych do periodyków Wydawnictw Komunalnych oraz portali internetowych,
  • budowanie relacji z klientami,
  • udział w nowych projektach medialnych Wydawnictw Komunalnych.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowych,
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i sprzedaży telefonicznej,
  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników