Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. sprzedaży oprogramowania - przedstawiciel handlowy

SOFTRA Systemy Informatyczne
Poznań, Poznań Luboń
praca stacjonarna
6233 dni temu

Ogłoszenie numer: 31694, z dnia 2007-07-23

jest producentem systemów do zarządzania flotami pojazdów . W zawiązku z rozszerzeniem gamy produkowanego oprogramowania o programy dla wypożyczalni pojazdów i firm wynajmu długoterminowego samochodów, poszukujemy kandydata na stanowisko specjalisty do spraw sprzedaży oprogramowania.

Miejsce pracy: Poznań, Poznań Luboń

Nr Ref.: ph/pp/07-2007/praca.pl

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby bedzie należało: - przygotowywanie ofert, umów i prowadzenie negocjacji - prowadzenie pokazów oprogramowania - wyszukiwanie przedsiębiorstw - potencjalnych klientów - przygotowywanie artykułów prasowych i wystaw targowych

Wymagania

- zdolności handlowe - łatwość wypowiedzi - dobra znajomość MS Office - prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- ciekawą, twórczą pracę - dużą samodzielność - dużą satysfakcję z wygranych przetargów