Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista ds sprzedaży olejów i smarów przemysłowych w miastach : Poznań,Kalisz,Konin,Szczecin

Biuro Handlowe JOTA Sp. z o.o.
wielkopolskie
praca stacjonarna
6017 dni temu

Ogłoszenie numer: 41998, z dnia 2008-03-27

handel hurtowy olejami smarowymi

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Rozpoznanie potrzeb rynku przemysłowego. Rozwój istniejącej bazy klientów. Opracowywanie ofert, negocjacje. Budowanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania

Fachowa wiedza z zakresu olejów i smarów dla przemysłu. Znajomość branży i doświadczenie w sprzedaży. Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne). Obsługa komputera. Prawo jazdy.

Oferujemy

Dobre warunki zatrudnienia. Szkolenia i rozwój zawodowy.