Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. sprzedaży mieszkań

Home Group sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4928 dni temu

Firma deweloperska działająca na warszawskim rynku mieszkaniowym poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • sprzedaż mieszkań i lokali usługowych
  • przygotowywanie i prezentacja oferty
  • obsługa systemu informatycznego wspierającego sprzedaż mieszkań
  • obsługa programu sprzedaży mieszkań "pod klucz"
  • prowadzenie dokumentacji sprzedażowej
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • obsługa posprzedażna klientów
  • kontrola należności klientów
  • udział w targach mieszkaniowych, akcjach promocyjnych, itp.
Wymagania:
  • doświadczenie minimum 3 lat w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość specyfiki branży deweloperskiej mieszkaniowej
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • wykształcenie wyższe
  • zdolność analitycznego myślenia
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • motywacyjny system wynagrodzenia zależny od wyników pracy (stała podstawa + prowizja)
  • warunki zatrudnienia na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w młodym dynamicznym zespole
Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Zgoda obowiązuje do odwołania. Przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu do treści moich danych oraz do ich poprawiania".

UWAGA: Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane aplikacje.