Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista Ds. Sprzedaży Kredytów Hipotecznych

BANK BPH S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
6772 dni temu

Ogłoszenie numer: 17255, z dnia 2006-01-11

Bank BPH jest czołowym polskim bankiem, posiada sieć ponad 470 placówek na terenie całego kraju i obsługuje 3,2 miliona Klientów.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Zadania: - Aktywna sprzedaż kredytów hipotecznych - Nawiązywanie i budowanie trwałych relacji z Deweloperami na rynku kredytów hipotecznych

Wymagania

- Doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych poparte wymiernymi sukcesami (warunek konieczny). - Umiejętność pracy pod presją czasu - Nastawienie na osiąganie celów - Umiejętności negocjacyjne

Oferujemy

- Możliwość osiągania bardzo wysokich dochodów w oparciu o część stałą i prowizję od sprzedanych kredytów - Profesjonalna opiekę sprzedażową polegającą m.in. na płynnym dostosowywaniu oferty do wymagań rynku i konkurencji - Niezbędne narzędzia pracy - Pracę umożliwiającą zdobywanie doświadczeń i rozwój kariery - Współpracę z wiodącą instytucją finansową