Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. sprzedaży IT

3WCREATOR
Warszawa
praca stacjonarna
4797 dni temu

Ogłoszenie numer: 162720, z dnia 2011-08-10

3WCREATOR

3WCREATOR to zgrany zespół ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży informatycznej. Zajmujemy się wdrażaniem i wykorzystaniem technologii informatycznych w firmach jak również usługami dla klientów prywatnych oraz budowaniem wizerunku w Internecie.

3WCREATOR dynamicznie działa w obszarze Internetu: projektowanie stron WWW, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach oraz świadczymy usługi w zakresie grafiki komputerowej i usług fotograficznych na potrzeby wykorzystania zdjęć w Internecie. Dodatkowo świadczymy długoterminowe działania ePR.

3WCREATOR to również usługi i wsparcie techniczne dla firm. Współpraca z klientem w ramach umowy serwisowej zapewnia wysoką jakość świadczonej obsługi i szybki czas realizacji serwisu. Istnieje możliwość zawarcia zarówno umowy serwisowej, jak i różnych wariantów indywidualnych zleceń na wykonanie konkretnych usług.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • nawiązywanie kontaktów oraz budowanie trwałych relacji z nowymi klientami
  • aktywna sprzedaż usług IT
  • profesjonalne doradztwo w dziedzinie usług IT
  • dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • wysoka kultura osobistainicjatywa i samodzielność
  • łatwość w pozyskiwaniu kontaktów interpersonalnych
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  • komunikatywność na bardzo wysokim poziomie
  • wysoka kultura osobista oraz nienaganna prezencja

Oferujemy

  • elastyczne godziny pracy
  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • praca w systemie prowizyjnym
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez pracodawcę po okresie 6 miesięcy
  • samodzielne kształtowanie czasu pracy
  • samodzielność oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • pracę w miłej atmosferze