Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. sprzedaży Internetowej

Oponix.pl S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
5695 dni temu

Ogłoszenie numer: 58562, z dnia 2009-03-16

zajmuje się sprzedażą artykułów motoryzacyjnych przez Internet aktualnie poszukuje osób do pracy na terenie Warszawy. Jeżeli motoryzacja i Internet jest Twoją pasją i masz doświadczenie w sprzedaży zgłoś swoją aplikację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SS/02/2009

Opis stanowiska

Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za:
  • doradztwo i opieka nad klientem
  • realizacja dyspozycji zleconych przez klienta
  • telefoniczna obsługa klienta (rozmowy przychodzące i wychodzące)
  • aktywna sprzedaż produktów i pozyskiwanie nowych klientów
  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych
  • monitorowanie i analiza danych rynkowych dotyczących segmentu, konsumentów, działań konkurencji
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (sprzedaż przez telefon)
  • znajomości branży e-commerce i Internetu
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • wykształcenie minimum średnie
  • biegła znajomość obsługi MS Office
  • umiejętności organizacji czasu i pracy
  • zorientowania na efekty wykonywanej pracy
  • miła aparycja i usposobienie, entuzjazm i zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Oferujemy

Pracownikom oferujemy:
  • pracę w młodym zespole nastawionym na osiągniecie wspólnych celów
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijajšcej się Firmie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • wynagrodzenie podstawowe i motywacyjny system prowizyjny