Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin
Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Unizeto Technologies S.A
Szczecin
praca stacjonarna
4745 dni temu

Unizeto Technologies SA - czołowy dostawca bezpiecznych systemów i rozwiązań teleinformatycznych oraz lider w zakresie zastosowań podpisu elektronicznego poszukuje osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Szczecin

Zadania:
  • prowadzenie kampanii sprzedażowo-promocyjnych w Internecie: opracowywanie założeń, prowadzenie działań oraz analiza efektywności z orientacją na cele finansowe
  • wspieranie działaniami e-marketingowymi kanałów: E-commerce, Telesprzedaż, Programy Partnerskie i Punkty Rejestracji
  • budowanie strategii sprzedażowo-marketingowej w oparciu o jasno zdefiniowane cele finansowe
  • zarządzanie relacjami z podwykonawcami oraz dostawcami wykorzystywanych usług e-marketingowych.
Wymagania wobec kandydatów:
  • wykształcenie wyższe
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą internetową lub e-marketingiem
  • znajomość zagadnień: SEO, SEM, e-mail marketing, reklama internetowa
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii sprzedażowo-promocyjnych w Internecie
  • bardzo dobra znajomość narzędzi internetowych
  • bardzo dobre umiejętności analityczne
  • kreatywność, systematyczność, komunikatywność oraz umiejętność współpracy
  • minimum podstawowe umiejętności HTML-owe
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość rynku e-commerce w Polsce i na świecie – trendy i stosowane rozwiązania
  • umiejętności w dziedzinie User Centered Design (UCD) będą dodatkowym atutem.
Co oferujemy:
  • pracę w znanej firmie z branży IT o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • motywacyjny system wynagradzania.