Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. sprzedaży internetowej

Vision Film Sp. z o.o. SKA
Warszawa
praca stacjonarna
5225 dni temu

Ogłoszenie numer: 106268, z dnia 2010-06-29

VISION FILM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. (dawniej: VISION FILM DISTRIBUTION Sp. z o. o.) istnieje od 1991 roku i prowadzi działalność w dziedzinie dystrybucji kinowej, DVD i licencji telewizyjnych oraz produkcji filmowej, jak również w zakresie budowy obiektów o funkcji kultury.Działając jedynie w oparciu o polski kapitał firma systematycznie wzmacniała swoją pozycję stając się w rezultacie najlepszym dystrybutorem niezależnym na polskim rynku.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 1/int

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku specjalisty d/s sprzedaży internetowej odpowiedzialna będzie za obsługę sklepów internetowych oraz ich integrację z allegro.pl

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość rynku internetowego
  • znajomość googleAdwords
  • znajomość HTML

Oferujemy

  • stałą pracę
  • opiekę medyczną
  • niezbędne narzędzia pracy

Wynagrodzenie

Od 2000 do 2500 PLN