Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klientów

Fabryka Okien i Drzwi SAPMONT Sp.z o.o.
Poznań, Poznań-okolice
praca stacjonarna
5948 dni temu

Ogłoszenie numer: 42370, z dnia 2008-04-04

Fabryka Okien i Drzwi SAPMONT Sp. z o.o. Niepruszewo, ul.Poznańska 39 tel: 061 814 00 96 e-mail: biuro@sapmont.pl

Miejsce pracy: Poznań, Poznań-okolice

Opis stanowiska

  • Bezpośredni i telefoniczny kontakt z klientami
  • Doradztwo w zakresie okien z PVC i aluminium
  • Przyjmowanie, opracowanie i wysyłanie ofert handlowych
  • Wymagania

  • Wykształcenie średnie (preferowane techniczne)
  • Prawo jazdy
  • Kreatywność, umiejętność samodzielnego działania i organizacji czasu pracy
  • Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o prace (pełen etat)
  • Praca w biurze i w terenie (samochód służbowy)w kilkuosobowym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie