Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

DNA JOB Bogdan Chodkowski
Warszawa
praca stacjonarna
5271 dni temu

Ogłoszenie numer: 93314, z dnia 2010-03-11

DNA JOB jest młodą polską firmą specjalizującą się w doradztwie personalnym i consultingu w zakresie zarządzaniu karierą. Oferujemy  unikalne  podejście  do  współpracy  z  kandydatami  i  klientami. Cieszymy  się z możliwości budowania wieloletnich relacji kierując się zasadą poszanowania i zrozumienia potrzeb każdego z naszych partnerów biznesowych. Uważnie  słuchamy  oczekiwań  i realizujemy  projekty z zachowaniem najwyższych standardów. Wierzymy w możliwość świadczenia wieloletniej i wieloetapowej pomocy w zakresie osiągania zadowolenia z życia zawodowego. Obecnie, w związku z planowanym rozwojem firmy i wprowadzeniem nowego produktu/usługi poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SdsSiOK/03/2010

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż nowego produktu/usługi firmy oraz wsparcie w obsłudze istniejących klientów korzystających z produktu/usługi.

Wymagania

Poszukujemy kandydatów :
  • Mających doświadczenie w zakresie sprzedaży usług i obsługi klienta (najchętniej w branż B2B)
  • Mających predyspozycje i doświadczenie w zakresie prowadzenia spotkań biznesowych
  • Chętnych do wytrwałej i systematycznej pracy
  • Odpowiedzialnych i sumiennych
  • Potrafiących pracować samodzielnie
  • Wykazujących pozytywne nastawienie do życia
  • Zorientowanych na osiąganie postawionych celów
  • Posiadających rozwinięte umiejętności komunikacji
  • Potrafiących budować długotrwałe relacje z ludźmi
  • Dobrze posługujących się językiem angielskim (będzie to dodatkowym atutem)
  • Z bardzo dobrą znajomością pakietu MS Office
  • Posiadających wyższe wykształcenie
  • Posiadających doświadczenie w pracy z wykorzystaniem telefonu (będzie to dodatkowym atutem)

Oferujemy

  • Pracę w firmie wprowadzającej unikatowe rozwiązania biznesowe
  • Możliwość pracy w firmie oferującej unikatowe podejście w swojej branży
  • Możliwości systematycznego zdobywania nowych kompetencji
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych rezultatów
  • Możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy (firma jest na etapie budowania zespołu)