Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

ICL WIELKOPOLANIN Sp. z o.o.
wielkopolskie, Wysogotowo k. Poznania
praca stacjonarna
5786 dni temu

Ogłoszenie numer: 49332, z dnia 2008-09-12

Jeśli jesteś osobą kreatywną, szybko się uczysz, lubisz kontakt z ludźmi i marzysz o pracy w branży reklamowej, to mamy dla Ciebie ofertę pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: wielkopolskie, Wysogotowo k. Poznania

Opis stanowiska

    Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należały m.in.:
  • obsługa istniejących klientów i pozyskiwanie nowych
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • telemarketing
  • uaktualnianie baz danych
  • monitorowanie cen konkurencji
  • wystawianie faktur
  • raporty i analizy sprzedaży na koniec miesiąca

Wymagania

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel i Word)
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i logicznego myślenia
  • samodzielność
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją czasu
  • obsługa urządzeń biurowych

Oferujemy

  • pracę na pełen etat
  • motywacyjny system wynagrodzeń (stała pensja + premia)
  • przyjazną atmosferę w biurze i pełen chęci do działania zespół :)