Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista Ds. Sprzedaży i Marketingu

SIMP Consulting
mazowieckie
praca stacjonarna
6406 dni temu

Ogłoszenie numer: 28133, z dnia 2007-04-05

SIMP Consulting firma doradczo-szkoleniowa oferujące swoje usługi w zakresie wdrozeń rozwiązań informatycznych wspierajacych zarządzanie, szkoleń i usług doradczych w zakresie modelowania oraz zarządzania projektami

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: SSiM03/07

Opis stanowiska

Zadania: * Pozyskiwanie nowych projektów * Organizacja działań mareketingowych * Prowadzenie kampanii telemarketingowych * Utrzymywanie relacji z klientami

Wymagania

* Otwartość i zdolności komunikacyjne * Samodzielność w działaniu * Systematyczność * Podstawowa znajomość narzędzi IT wspierających zarządzanie * Wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne * Mile widziane doświadczenie związane z pozyskiwaniem projektów

Oferujemy

* Pracę w młodym dynamicznym zespole * Możliwość samorealizacji i rozwoju * Wynagrodzenie stałe plus premie adekwatne do wyników pracy