Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Marki
Specjalista Ds. Sprzedaży I Marketingu

ZPC "BULIK"
Marki, Marki K/warszawy
praca stacjonarna
6725 dni temu

Ogłoszenie numer: 18043, z dnia 2006-02-16

ZPC "BULIK"

Jesteśmy firmą cukierniczą. Aktualnie rozbudowujemy dział sprzedaży i marketingu i potrzebujemy młodych, chętnych, kreatywnych, z inicjatywą i pomysłami ludzi.

Miejsce pracy: Marki, Marki K/warszawy

Opis stanowiska

praca w dziale sprzedaży i marketingu (obsługa i pozyskiwanie klienta)

Wymagania

minimum wykształcenie wyższe bardzo dobra obsługa komputera znajomość minimum jednego języka w stopniu zaawansowanym (angielski, niemiecki, rosyjski)

Oferujemy

wynagrodzenie ustalamy indywidualnie, po stwierdzeniu kwalifikacji potencjalnego pracownika