Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
specjalista ds. sprzedaży i marketingu

LeanQ Team
Gdańsk
praca stacjonarna
4860 dni temu

Ogłoszenie numer: 148268, z dnia 2011-04-26

LeanQ Team

LeanQ Team - firma doradczo-szkoleniowa wspierająca przedsiębiorstwa produkcyjne i usługowe w doskonaleniu efektywności w oparciu o systemy World Class Management poszukuje kandydatów na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży i marketingu.

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: SPR 3

Opis stanowiska

Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie uczestników szkoleń  i warsztatów
  • nawiązywanie kontaktów z  klientami zainteresowanymi  usługami doradczymi
  • organizacja seminariów, szkoleń i konferencji
  • współpraca i rozwój relacji z partnerami biznesowymi
  • opracowywanie ofert  i prowadzenie negocjacji  z klientami
  • inicjowanie i realizacja działań marketingowych
  • zarządzanie zawartością strony internetowej i materiałów marketingowych

Wymagania

Oczekiwania:

  • doświadczenie  w sprzedaży  (mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług)
  • odpowiedzialność,  systematyczność i uporządkowanie w działaniu
  • otwartość i pozytywne nastawienie do życia i ludzi
  • wysoki poziom kultury osobistej
  • poprawna komunikacja w  j. polskim
  • umiejętność przełożenia technicznych konstrukcji na język „zwykłych" ludzi
  • dużym atutem będzie sprawna komunikacja w j. angielskim

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym zespole działającym  w oparciu o zasady permanentnego doskonalenia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość profesjonalnego rozwoju zawodowego
  • szkolenia doskonalące umiejętności
  • odpowiednie narzędzia niezbędne do pracy

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN