Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. sprzedaży i marketingu

mis24.pl sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5270 dni temu

Ogłoszenie numer: 100712, z dnia 2010-05-14

Firma mis24.pl zajmuje się rozwojem szeroko rozumianej oferty w zakresie Oprogramowania jako Usługi (Software as a Service- SaaS)., czyli dostarczania funkcjonalności aplikacji w modelu subskrypcyjnym poprzez Internet. Klient nie jest właścicielem oprogramowania, ale wynajmuje całe rozwiązanie, które jest dostarczane zdalnie (z zewnętrznego ośrodka). Poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Planowanie i realizację działań marketingowych i reklamowych;
  • Przygotowywanie strategii i planów dot. promocji usług;
  • Planowanie kampanii polegających na pozyskaniu nowych klientów;
  • Tworzenie wizerunku firmy i usług;
  • Działania w celu pozyskiwania partnerów biznesowych;
  • Tworzenie jednolitego wizerunku produktów firmy;
  • Opieka nad stronami internetowymi firmy.
Misja stanowiska: Kreowanie wizerunku firmy i produktów. Mierzona poprzez: Efektywność, terminowość i staranności wykonania powierzonych obowiązków.

Wymagania

Wymagania (konieczne):
  • Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży i marketingu (minimum 2 lata)
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu marketingu/sprzedaży/promocji/reklamy
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Biegła znajomość programów pakietu MS Office
Mile widziane:
  • znajomość specyfiki działania małych i średnich przedsiębiorstw;
  • znajomość specyfiki zarządzania firmą (w tym zarządzania dokumentami);
  • doświadczenie w dostarczaniu rozwiązań informatycznych przez internet.
Cechy kandydata:
  • Otwartość i optymizm
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Rzetelność
  • Umiejętność pracy w stresie