Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Specjalista ds. sprzedaży i marketingu (branża TSL)

Headhunters
Bydgoszcz
praca stacjonarna
2728 dni temu

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, europejskiego operatora logistycznego, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Obowiązki:
  • opracowywanie, wdrażanie i kontrolowanie strategii marketingowej firmy
  • badanie rynku transportowego w Polsce i krajach UE
  • prowadzenie negocjacji i finalizowanie kontraktów
  • ścisła współpraca z działem spedycji
  • reprezentowanie interesów firmy poprzez podtrzymywanie i rozwijanie pozytywnych kontaktów handlowych z Kontrahentami firmy
Wymagania:
  • min. 5 lat doświadczenia w branży TSL
  • doświadczenie w sprzedaży oraz prowadzeniu działań marketingowych w transporcie drogowym
  • gotowość do relokacji (praca w Szczecinie)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie, która jest jednym z liderów na rynku europejskim
  • pracę w godzinach 8-16
  • dużą samodzielność w działaniu - możliwość zbudowania własnego zespołu handlowego
  • wysokie wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).