Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. sprzedaży i marketingu (branża TSL)

Headhunters
Poznań
praca stacjonarna
2728 dni temu

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, europejskiego operatora logistycznego, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Obowiązki:

opracowywanie, wdrażanie i kontrolowanie strategii marketingowej firmy
badanie rynku transportowego w Polsce i krajach UE
prowadzenie negocjacji i finalizowanie kontraktów
ścisła współpraca z działem spedycji
reprezentowanie interesów firmy poprzez podtrzymywanie i rozwijanie pozytywnych kontaktów handlowych z Kontrahentami firmy

Wymagania:

min. 5 lat doświadczenia w branży TSL
doświadczenie w sprzedaży oraz prowadzeniu działań marketingowych w transporcie drogowym
gotowość do relokacji (praca w Szczecinie)
bardzo dobra znajomość języka angielskiego
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie, która jest jednym z liderów na rynku europejskim
pracę w godzinach 8-16
dużą samodzielność w działaniu - możliwość zbudowania własnego zespołu handlowego
wysokie wynagrodzenie
niezbędne narzędzia do pracy

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).