Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie Kielce
Specjalista ds sprzedaży i kontaktów z klientami kluczowymi

Gama System
Kielce
praca stacjonarna
6040 dni temu

Ogłoszenie numer: 40980, z dnia 2008-03-05

Gama System

Nasza firma jest partnerem Motorola, Zebra, Sato - Systemy Auto ID. Zapraszamy na stronę: www.gamasystem.com.pl

Miejsce pracy: Kielce

Nr Ref.: 12022008/P

Opis stanowiska

  • Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie;
  • Budowanie trwałych relacji z klientami;
  • Pozyskiwanie nowych klientów i prowadzenie negocjacji.
  • Wymagania

  • Znajomość ogólna branży Informatycznej;
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i dyspozycyjność;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • Znajomość w stopniu dobrym j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat.B.
  • wiek min. 24 lata
  • doświadczenie w handlu konieczne a branży mile widziane
  • Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia-umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie:Stała pensja oraz- motywacyjny system premiowo-prowizyjny;
  • Kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy;
  • System szkoleń w kraju i zagranicą;
  • Praca w świetnym zespole i dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.