Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Czyżew
Specjalista ds. Sprzedaży Detalicznej

CLOVIN S.A.
Czyżew, Czyżew i okolice
praca stacjonarna
4842 dni temu

CLOVIN S.A. wiodący polski producent chemii gospodarczej i profesjonalnej.

Czyżew i okolice

Zadania:
  • bieżąca obsługa przekazanych klientów detalicznych
  • pozyskiwanie nowych klientów detalicznych
  • analiza przekazanego regionu;
Wymagania:
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów,
  • zaangażowanie, kreatywność,dyspozycyjność,
  • b.dobra znajomość komputera, Internetu;
  • mile widziana znajomość branży FMCG;
  • wysoka kultura osobista;
  • prawa jazdy kat. B.(bezkolizyjna jazda);
  • wykształcenie min. średnie;
  • znajomość lokalnego rynku.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę;
  • atrakcyjny system motywacyjny;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez liczne; profesjonalne szkolenia;
  • możliwość samorealizacji i awansu zawodowego;
  • możliwość pracy w młodym, dynamicznym i przyjaznym zespole;
  • samochód służbowy ,telefon komórkowy,laptop

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)