Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych

LeasingTeam Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5377 dni temu

Ogłoszenie numer: 85258, z dnia 2009-12-28

LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim od 2004 roku, jako licencjonowana Agencja Pracy Tymczasowej i Agencja Doradztwa Personalnego. Wysoka jakość usług świadczonych przez firmę LeasingTeam została w roku 2007 potwierdzona certyfikatem Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000. Jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym dla naszych Klientów i przyjazną Agencją Zatrudnienia dla naszych Pracowników. Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu z ponad 50-cioletnią tradycją, specjalizującego się w produkcji urządzeń do pakowania zbiorczego oraz opakowań kartonowych, działającego w ponad 150 krajach, gwarantującego kompleksowe rozwiązania dla swoich Klientów, poszukujemy odpowiedzialnych oraz sumiennych Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SSCZ/12/09

Opis stanowiska

- Działania sprzedażowe dla działu części zamiennych - Opracowywanie ofert dla działu części zamiennych i innych produktów technicznych - Działania marketingowe i promocyjne - Współpraca z Klientem w ramach kwestii technicznych i sprzedażowych - Współpraca i wsparcie działu serwisu technicznego - Przygotowywanie raportów finansowych i statystycznych - Ocena dostawców

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym techniczne słownictwo - Wykształcenie wyższe w obszarze administracji lub technicznym - Doświadczenie w obszarze logistyki lub w obsłudze klienta - Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office - Bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność w działaniu - Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

- Pracę w międzynarodowej organizacji, posiadającej pozycję niekwestionowanego lidera - Możliwość zdobycia interesujące doświadczenia zawodowego - Zatrudnienie na czas określony do końca roku 2010 - Przyjazną atmosferę oraz szansę realizacji ambitnych zadań - Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny