Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
Specjalista ds. sklepu internetowego

TECHNOTOP
Piaseczno
praca stacjonarna
4990 dni temu

Ogłoszenie numer: 125222, z dnia 2010-11-16

TECHNOTOP

Firma Technotop od ponad 8 lat oferuje nowy sprzęt komputerowy (notebooki, palmtopy oraz nawigacje GPS, MP3, i in.) znanych firm z Europy oraz USA dla dużych i małych odbiorców hurtowych oraz indywidualnych. Jesteśmy bezpośrednim importerem komputerów przenośnych renomowanych firm.

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

  • Prowadzenie konta allegro, wykonywanie aukcji internetowych
  • Wprowadzanie nowych produktów do sklepu internetowego
  • Obsługa klienta za pośrednictwem telefonu oraz korespondencji

Wymagania

  • Znajomość branży handlu internetowego poparta doświadczeniem.
  • Znajomość HTML
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Biegła obsługa komputera
  • Duża samodzielność
  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Praca w godzinach 10-18
  • Praca na etat, umowa o prace

Wynagrodzenie

Od 1500 do 2500 PLN