Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Specjalista ds. sklepów i portali internetowych

Mavita
Poznań
praca stacjonarna
5106 dni temu

Ogłoszenie numer: 119974, z dnia 2010-10-25

Mavita

Istniejąca od 1995 roku w Poznaniu. Od początku naszej działalności skupiamy się na produktach służących poprawie zdrowia i komfortu życia. Obecnie zatrudniamy ponad 150 osób. Oferujemy naszym klientom pościele z wełny merynosów australijskich oraz z kóz kaszmirskich. Wszystkie nasze wyroby posiadają status sprzętu profilaktyczno-rehabilitacyjnego i zarejestrowane są jako produkty zdrowotne. Komfort snu i walory zdrowotne naszej pościeli doceniło już tysiące klientów.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Ogólnie pojęta opieka nad serwisami i stronami Pracodawcy;
  • Aktualizacja asortymentu produktowego i usługowego na witrynach WWW;
  • Koordynacja prac programistycznych;
  • Aktywne wspieranie działań sprzedażowych portali i sklepów internetowych;
  • Współpraca z partnerami biznesowymi FH Mavita;
  • Uczestnictwo w tworzeniu strategii rozwoju sklepów i portali Pracodawcy;
  • Współpraca w tworzeniu społeczności wokół portali i sklepów Pracodawcy.

Wymagania

  • Ukończone studia magisterskie o profilu ekonomicznym;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość technik sprzedaży w Internecie;
  • Ambicja i chęć rozwoju swoich kompetencji;
  • Rzetelność i sumienność;
  • Komunikatywność i energiczność;
  • Zadbany, profesjonalny wizerunek;
  • Praktyczny poziom użytkowania standardowych programów – Word, Excel, Power Point, oraz Internetu.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pełen etat;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w miłym i kreatywnym środowisku.