Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
SPECJALISTA ds. SERWISU

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
dolnośląskie, Wrocław i południowo-zachodnia Polska
praca stacjonarna
6253 dni temu

Ogłoszenie numer: 33608, z dnia 2007-09-07

Naszym Klientem jest firma usługowa.

Miejsce pracy: dolnośląskie, Wrocław i południowo-zachodnia Polska

Nr Ref.: SWR/2408/07

Opis stanowiska

- Obsługa serwisowa układów pompowych - (w zakresie rozruchów technologicznych i napraw).

Wymagania

- Znajomość automatyki, hydrauliki, - Uprawnienia 0d 1 kV, - Wykształcenie średnie elektrotechniczne, mile widziane wyższe elektrotechniczne , - Praktyczna znajomość pakietu Office i Internetu, - prawo jazdy kat. B, - Doświadczenie zawodowe min. 2 lata, - Dyspozycyjność, - Komunikatywność i umiejętność ścisłej współpracy z innymi.

Oferujemy

• Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, • Współpracę z młodym doświadczonym zespołem, • Możliwość zdobycia nowych umiejętności, • Atrakcyjny system wynagrodzeń, • Duże możliwości rozwoju zawodowego, • Umowę o pracę