Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Serwisu

Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne " Kolbud" Sp.
Wrocław
praca stacjonarna
6622 dni temu

Ogłoszenie numer: 20384, z dnia 2006-05-29

Dostawca systemów bramowych i techniki przeładunkowej

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

- serwis bram przemysłowych, segmentowych, szybkobieżnych, rolowanych, krat, ramp przeładunkowych, przegród p.pożarowych, stołów nożycowych, techniki przeładunkowej - diagnozowanie, raportowanie usterek i awarii - naprawy gwarancyjne i płatne, konserwacje - pozyskiwanie klientów w zakresie umów serwisowo - konserwacyjnych - sporządzanie i przekazywanie klientom ofert, umów oraz potwierdzeń zamówień

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie techniczne: elektronik, elektromechanik, automatyk - obsługa komputera i pakietu MS Office - umiejetność organizowania czasu pracy - komunikatywność - dyspozycyjność - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- wynagrodzenie prowizyjne - samochód słuzbowy - szkolenia

Poznaj

Kolbud Sp. z o.o.