Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Serwisu

SAWA TAXI Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4982 dni temu

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży radiokomunikacyjnej specjalizującej się w projektowaniu, produkcji i budowie urządzeń oraz systemów łączności radiowej w związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem segmentu usług poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SPECJALISTA

Zadania:

- montaż, uruchamianie, programowanie urządzeń i systemów radiokomunikacyjnych (na miejscu i u Klienta) - serwis urządzeń i systemów radiokomunikacyjnych (na miejscu i u Klienta) - raportowanie działań - prowadzenie bieżącej korespondencji i dokumentacji - stosowanie norm jakości ISO 9001

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie zawodowe (elektronik/technik/monter) - znajomość technik lutowania i montażu SMD - możliwość doskonalenia - znajomość zagadnień radio i telekomunikacyjnych, elektronicznych i elektrycznych - możliwość przyuczenia - zdolności manualne - obsługa komputera, MS Office, OpenOffice - umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów - wysoka kultura osobista - umiejętność efektywnej pracy w zespole - posiadanie prawa jazdy kat. B - mile widziana znajomość języków obcych (angielski i/lub niemiecki).

Oferujemy:

- ciekawą pracę - dogodne warunki pracy - ergonomiczne stanowiska wyposażone w odciągi dymu, klimatyzacja, jadalnia, łazienki z prysznicami - atrakcyjne wynagrodzenie - stabilne warunki zatrudnienia - możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności - pracę w pełnym wymiarze godzin 8:00 – 16:00 (pełen etat)

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".