Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Serwisu z Wrocławia lub okolic

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Wrocław, Wrocław i okolice
praca stacjonarna
6312 dni temu

Ogłoszenie numer: 31523, z dnia 2007-07-10

Firma usługowa.

Miejsce pracy: Wrocław, Wrocław i okolice

Nr Ref.: SWI/2206/07

Opis stanowiska

- obsługa serwisowa układów pompowych (w zakresie rozruchów technologicznych i napraw).

Wymagania

- doświadczenie zawodowe min. 4 lata, - znajomość automatyki, hydrauliki, - uprawnienia od 1 kV, - wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne, - praktyczna znajomość pakietu Office i Internetu, - prawo jazdy kat. B, - dyspozycyjność, - komunikatywność i umiejętność ścisłej współpracy z innymi.

Oferujemy

- ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - współpracę z młodym doświadczonym zespołem, - możliwość zdobycia nowych umiejętności, - atrakcyjny system wynagrodzeń, - duże możliwości rozwoju zawodowego, - umowę o pracę.