Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Specjalista ds. serwisu z Wałbrzycha lub okolic

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
dolnośląskie, teren południowo-zachodniej Polski
praca stacjonarna
6333 dni temu

Ogłoszenie numer: 30802, z dnia 2007-06-19

Nasz Klient to prężnie rozwijająca się firma usługowa

Miejsce pracy: dolnośląskie, teren południowo-zachodniej Polski

Nr Ref.: SSW/0506/07

Opis stanowiska

Wymagania

- praktyczna znajomość automatyki, - uprawnienia od 1 kV, - znajomość branży hydraulicznej, - prawo jazdy kat. B, - doświadczenie zawodowe min. 2 lata, - praktyczna znajomość pakietu Office i Internetu, - dobra samoorganizacja i współpraca z zespołem, konsekwencje w realizacji zadanych celów, - gotowość do częstych wyjazdów, - dyspozycyjność, - komunikatywność i umiejętność ścisłej współpracy z innymi, - energiczność i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy

- ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, - współpracę z młodym doświadczonym zespołem, - możliwość zdobycia nowych umiejętności, - atrakcyjny system wynagrodzeń, - duże możliwości rozwoju zawodowego, - samochód służbowy, - umowę o pracę.