Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. serwisu i uruchomień, elektromechanik

PHU Ekopomp
Wrocław
praca stacjonarna
5217 dni temu

Ogłoszenie numer: 97909, z dnia 2010-05-04

PHU Ekopomp

Firma EKOPOMP zajmująca się sprzedaż i naprawą pomp i urządzeń przemysłowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • remont (naprawa i przegląd) pomp
  • podłączenia elementów sterowania i automatyki szaf sterowniczych
  • instalacje hydrauliczne
  • zespoły mechaniczne

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe techniczne
  • znajomość elektryki, automatyki
  • uprawnienia SEP
  • doświadczenie min. 1 rok w uruchamianiu i serwisowaniu pomp
  • umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej, w tym schematów elektrycznych
  • umiejętność obsługi komputera
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie
  • prawo jazdy kat.B
  • zdyscyplinowanie, zaangażowanie, samodzielność, dokładność, lojalność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w profesjonalnym i świadomym celu zespole