Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Animator Warszawa
Specjalista ds. satysfakcji gości (K/M)

Specjalista ds. satysfakcji gości (K/M)

Novotel Warszawa Centrum
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
4 godz. temu

Novotel Warszawa Centrum

Specjalista ds. satysfakcji gości (K/M)
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: GR/0724/NWC
Twoja misja

Bycie ambasadorem hotelu. Towarzyszenie gościom hotelowym w aktywny i bezpośredni sposób podczas ich pobytu w hotelu. Tworzenie doświadczenia wyjątkowej obsługi i spersonalizowanych usług będących dla gości źródłem satysfakcji. Nawiązanie trwałych relacji, animowanie czasu gości i zachęcanie ich do uczestnictwa w proponowanych aktywnościach. Budowanie wraz z pozostałymi członkami zespołu atmosfery zadowolenia i wygody.

Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu
  • Masz doświadczenie w obsłudze klienta / gościa
  • Lubisz kontakt z ludźmi, wiesz jak nawiązywać i podtrzymywać relacje
  • Jesteś aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych i wiesz jak efektywnie z nich korzystać
  • Jesteś kreatywny/a i potrafisz znajdować niestandardowe, spersonalizowane rozwiązania
  • Znasz język polski i angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Potrafisz bardzo dobrze zorganizować własną pracę
  • Chcesz się rozwijać
  • Jesteś uprawniony/a do pracy na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, odpowiadającej charakterowi stanowiska pracy opisanego w ramach niniejszego ogłoszenia
Nasza oferta
  • Będziemy Cię wspierać w rozwoju poprzez szkolenia i projekty
  • Otrzymasz pakiet benefitów jak zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport
Aplikuj teraz
 

Poznaj

Accor

Accor jest wiodącą na świecie, kompleksową grupą hotelarską oferującą gościom wyjątkowe i niezapomniane wrażenia w 5 000 hotelach, kurortach i rezydencjach w 110 krajach świata.

Z 300 000 pracownikami we wszystkich czterech zakątkach świata, różnorodność jest dla naszej Grupy codziennością. Ta ambicja, którą chcemy razem z Wami realizować, stanowi część dążenia do otwartości, promowania równości w miejscu pracy i zapobiegania dyskryminacji, wszędzie tam, gdzie działamy.

Accor dysponuje niezrównanym portfolio marek hoteli, od luksusowych po ekonomiczne i od ponad 50 lat świadczy usługi związane z gościnnością. Oprócz zakwaterowania, dzięki świadczonym usługom w zakresie gastronomii, rozrywki, wellbeing i coworkingu, Accor umożliwia nowe sposoby życia, pracy i spędzania czasu wolnego.

Aby realizować cele biznesowe, portfolio Accor obejmuje także działalność ukierunkowaną na dystrybucję usług, działania operacyjne i doświadczenia w branży hotelarskiej. Goście mają dostęp do jednego z najbardziej atrakcyjnych programów lojalnościowych na świecie. Accor jest głęboko zaangażowany w tworzenie zrównoważonego rozwoju aktywnie działając na rzecz naszej planety i lokalnych społeczności. W ramach programu Planet 21 - Acting Here. Accor działa na rzecz „pozytywnego hotelarstwa”, a w ramach Accor Solidarity pomaga osobom w niekorzystnej sytuacji życiowej poprzez szkolenia zawodowe i dostęp do miejsc pracy.

Podobne oferty

  • Inspirator – młodszy specjalista w Dziale Inspiracji Edukacyjnych i Naukowych

    Centrum Nauki Kopernik   Warszawa, Powiśle    praca stacjonarna
    młodszy specjalista (junior)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu Inspiratorów i będzie realizować pokazy naukowe i warsztaty na wystawach Centrum Nauki Kopernik, jak i w ramach zleceń komercyjnych. Szczególnie zależy nam na osobie doświadczonej w występowaniu na scenie, która swoim umiejętnościami wesprze...
  • Starszy specjalista / Główny specjalista w Departamencie Rozwoju Startupów

    Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Główne zadania: Realizacja zadań w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowej Gospodarki 2021-2027, Priorytet II. Środowisko sprzyjające innowacjom: działanie 02.28 Startup Booster Poland, działanie 02.27 Laboratorium Innowatora, innych programów finansowanych ze środków UE oraz...
  • Animator Czasu Wolnego / Team Leader

    Lions Entertainment   Grecja, Chalkidiki, Thassos    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    umowa zlecenie  tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Opis stanowiska prowadzenie zajęć sportowych np. joga, aqua gym, rzutki; zabawa z dziećmi w mini klubie; prowadzenie wieczornych show, takie jak karaoke lub bingo; bycie wizytówką firmy;
  • Specjalista ds. Satysfakcji Gości

    Novotel & ibis Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Opis stanowiska​ Będziesz ambasadorem pobytu gości w hotelu, towarzysząc im w aktywny i bezpośredni sposób, w celu stworzenia i zagwarantowania wyjątkowej jakości usług będących dla gości źródłem satysfakcji. Twoją misją będzie nawiązanie trwałych relacji, animowanie gości i...