Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Specjalista ds. Rozwoju Sprzedaży Usług HR - Rynek Niemcy

FALLWORK Sp zo.o.
Łódź
praca stacjonarna
2752 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: ŁÓDŹ - Nr ref.: SR/HR/GER/2017
Opis stanowiska:

  - sprzedaż usług leasingu pracowniczego oraz usług rekrutacji i selekcji
  - inicjowanie działań podnoszących efektywność sprzedaży, analiza rynku i konkurencji
  - pozyskiwanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami
  - reprezentowanie Agencji na rynku niemieckim i budowanie wizerunku profesjonalnej i rozpoznawalnej marki

Wymagania:

  - biegła znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
  - doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane w sprzedaży usług)
  - bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  - czynne prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu
  - gotowość do wyjazdów służbowych do Niemiec

Oferujemy:

  - wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne prowizje sprzedażowe
  - zdobycie wyjątkowego i cennego doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  - narzędzia niezbędne do pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy, CRM)
  - pakietu benefitów: kartę Multisport, prywatne ubezpieczenie