Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Dostępności Cyfrowej

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDĄ NALEŻAŁY: 1. Analiza systemowa: Zbieranie wymagań: współpraca z interesariuszami w celu identyfikacji potrzeb biznesowych, technicznych oraz wymagań dostępności cyfrowej. Modelowanie procesów biznesowych: dokumentowanie i wizualizacja...
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Architekt Systemów Komputerowych Łódź
Specjalista ds. rozwoju oprogramowania systemów wbudowanych

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
3500 dni temu

Witamy u najbardziej innowacyjnego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, witamy w naszym zespole!

BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu Bosch and Siemens home appliances group.

Nasze urządzenia ułatwiają życie. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 8 mld euro zachwycamy wymagających klientów na całym świecie inteligentną techniką, wyjątkowym wzornictwem oraz najwyższym komfortem obsługi.

Twoje myślenie ma w naszej firmie przyszłość!

Do naszego Oddziału w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA:  Do Twoich zadań na stanowisku specjalisty ds. rozwoju oprogramowania należeć będzie rozwój oraz testowanie oprogramowania dla systemów wybudowanych urządzeń dużego AGD.

W szczególności zajmować się będziesz:

  • Analizą wymagań;
  • Tworzeniem modeli architektury oraz projektowaniem oprogramowania z użyciem języka UML;
  • Implementacją oprogramowania w języku C;
  • Tworzeniem i dokumentacją testów na różnych na poziomach testowania (jednostkowym, integracji, systemowych);
  • Debugowaniem, analizą oraz implementacją zmian istniejącego oprogramowania;
  • Koordynacją zadań z zewnętrznymi partnerami.

IDEALNY KANDYDAT: To osoba posiadająca wykształcenie wyższe techniczne oraz minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w rozwoju oprogramowania. Pożądane jest doświadczenie i umiejętność pracy w dobrze zogranizowanym i zorientowanym na procesy środowisku projektowym. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka programowania C. Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w rozwoju oprogramowania systemów wbudowanych;
  • Znajomość języka UML oraz zagadnień związanych z projektowaniem oprogramowania;
  • Znajomość środowisk i narzędzi developerskich oraz systemów kontroli wersji i zarządzania zmianami.

To osoba systematyczna, samodzielna, posiadająca umiejętności analityczne, potrafiąca współpracować w zespole.

Ponadto wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.