Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. Rozwoju Oprogramowania (java)

Power Media Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
6771 dni temu

Ogłoszenie numer: 17316, z dnia 2006-03-14

Jesteśmy firmą informatyczną, działającą od 1997 roku. Realizujemy projekty zarówno dla firm polskich, jak i zagranicznych.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: W/PM/SP/Java

Opis stanowiska

brak

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - min. roczne doświadczenie (również akademickie) w programowaniu w języku JAVA - umiejętność poruszania się w środowisku UNIX/LINUX. - dobra znajomość procesu wytwarzania oprogramowania - umiejętność płynnego komunikowania się w języku angielskim - umiejętność szybkiego przyswajania nowych technologii - komunikatywność, doświadczenie w pracy zespołowej - zaangażowanie i samodzielność Mile widziane: - znajomość zagadnień z zakresu projektowania interfejsu użytkownika - znajomość UML - znajomość wzorców projektowych - znajomość technologii Java Swing - znajomość zagadnień z zakresu telekomunikacji mobilnej

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - pracę na pełny etat w międzynarodowym środowisku - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności - możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych - pracę nad ciekawymi i nowoczesnymi technologicznie projektami