Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Specjalista ds. rozwiązań IT

CADSOL DESIGN POLSKA
Wrocław
praca stacjonarna
4809 dni temu

Ogłoszenie numer: 146309, z dnia 2011-05-17

CADSOL Design Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku CAD/CAM od 1989 roku. Firma została utworzona  w Växjö w Szwecji. Główną misją firmy było wspieranie użytkowników CATIA na terenie Szwecji.
Obecnie CADSOL ma dwa oddziały - w Szwecji i w Polsce. Oddział w Polsce został otwarty w 1992 roku w celu stworzenia i wsparcia rosnącego rynku CATIA w Polsce.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: 01/2011

Opis stanowiska

  • Tworzenie i opieka nad bazą danych.
  • Wsparcie techniczne Klienta.
  • Wsparcie IT wewnątrz firmy.
  • Opracowywanie metodyki wykorzystywania środowiska informatycznego.
  • Konsultacje, doradztwo i prezentacja produktów firmy.
  • Udział w projektach wdrożeniowych realizowanych dla Klientów firmy.
  • Prowadzenie wdrożeń i szkoleń z zakresu produktów środowiska bazy danych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne profil informatyczny (bazy danych).
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie pracy z systemem klasy ERP / PLM.
  • Samodzielność.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji.
  • Udział w dużych projektach wdrożeniowych.
  • Ciekawą pracę w nowoczesnym międzynarodowym przedsiębiorstwie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Pakiet szkoleń.
  • Rozbudowany system motywacyjny.