Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. rozliczeń projektów

ARPI Staffing Sp. z o. o.
Warszawa, Warszawa Marymont
praca stacjonarna
2519 dni temu

Jesteśmy częścią ARPI Group, norweskiego holdingu, który od 18 lat skutecznie realizuje rekrutacje dla różnych gałęzi biznesu. Obecnie dla naszego klienta, wiodącej firmy z branży intralogistyki prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa Marymont
Zakres obowiązków i odpowiedzialności:
  • Obsługa realizacji kontraktów projektowych o dużych wartościach
  • Przygotowywanie budżetów poszczególnych projektów
  • Analiza i kontrola kosztów
  • Przygotowywanie raportów oraz prognoz
  • Działania doraźne, wsparcie przełożonego oraz innych działów w firmie
  • Praca z systemem ERP-NAV.
Wymagania i kompetencje zawodowe:
  • 3 letnie doświadczenie w pracy w systemie finansowo - księgowym
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – poziom min. B2 – warunek konieczny!
  • Dobra znajomość środowiska Windows, pakietu MS Office
  • Komunikatywność, dokładność, dociekliwość, samodzielność, bezkonfliktowość,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, komunikatywność,
  • Umiejętność współpracy z innymi.
Warunki zatrudnienia:
  • Umowa o pracę (pełny etat),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet premiowy,
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna),
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy.