Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ I WINDYKACJI

SAWA TAXI Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa/ Wawer
praca stacjonarna
4762 dni temu

Firma transportowa z wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku warszawskim, w związku z dynamicznym rozwojem i poszerzaniem segmentu usług, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa/ Wawer
Nr ref.: ROZLICZENIA

Zadania:
  • prowadzenie bieżących rozliczeń finansowych kierowców oraz rozliczeń z klientami
  • wystawienie faktur i dokumentów księgowych
  • telefoniczna windykacja wstępna
  • przygotowywanie wezwań do zapłaty
  • przygotowywanie raportów i zestawień finansowych
  • obsługa administracyjna biura
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości obsługi komputera – pakiet MS Office, w szczególności Excel
  • komunikatywność
  • umiejętności planowania i doskonałej organizacji pracy
  • samodzielności i dyspozycyjności
  • sumienności oraz dokładności w działaniu
  • znajomości języka angielskiego
Oferujemy:
  • zatrudnienie w stabilnej renomowanej firmie
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)".