Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. Relacji z Klientem

Wezyr Holiday Service Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5628 dni temu

Ogłoszenie numer: 57506, z dnia 2009-02-17

Wezyr Holiday Service Sp. z o.o. jest wiodącym Tour Operatorem w Polsce. Jesteśmy biurem, które od 9 lat z powodzeniem rozwija się na polskim rynku turystycznym. W związku z wzrastającą liczbą turystów korzystających z naszych usług i poszerzeniem naszej oferty, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Nr Ref.: CRS

Opis stanowiska

  • Rozpatrywanie reklamacji Klientów,
  • Przeprowadzanie analiz dotyczących reklamacji Klientów,
  • Pośredniczenie w rozwiązywaniu oraz koordynowanie rozwiązywania problemów pomiędzy Firmą a Klientami oraz pomiędzy Firmą a Firmami współpracującymi,
  • Reprezentowanie Firmy wobec Klientów składających reklamacje oraz zgłaszających problemy.

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Znajomość branży turystycznej,
  • Znajomość Turcji, Tunezji, Grecji i Egiptu jako destynacji turystycznych będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w pracy jako rezydent będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność pracy pod wpływem stresu,
  • Zdolności analityczne i dobra organizacja pracy,
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie,
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet),
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Chęć podejmowania odpowiedzialności,
  • Solidność, uprzejmość, zaangażowanie,
  • Komunikatywność, systematyczność, terminowość,
  • Osoba mieszkająca na stałe w Warszawie.

Oferujemy

Poznaj

Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych: Dominikana, Tajlandia i Zjednoczone Emiraty Arabskie.