Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Rekrutacji

Telbridge Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6609 dni temu

Ogłoszenie numer: 21095, z dnia 2006-07-11

Jesteśmy intensywnie rozwijającą się Firmą Call Center należącą do Grupy Altar Sp. z o.o. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: nr ref.: SR/06

Opis stanowiska

- rekrutacja pracowników, - koordynacja projektów rekrutacyjnych w firmie, - administrowanie bazą kandydatow.

Wymagania

- doświadczenie w działaniach związanych z rekrutacją, - umiejętność oceny kwalifikacji kandydatów do pracy, - wysoka kultura osobista, - orientacja na osiąganie wyników.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość rozwoju zawodowego, - praca w młodym, energicznym zespole.