Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
Specjalista ds. Rekrutacji

Biznes Partner Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
4915 dni temu

Ogłoszenie numer: 133627, z dnia 2011-01-31

Biznes Partner Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego  poszukuje do swoich struktur w Łodzi i Żyrardowie:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Rekrutację i obsługę pracowników tymczasowych na stanowiska produkcyjne i specjalistyczne
  • Samodzielną realizację stałych projektów rekrutacyjnych na potrzeby Klientów
  • Budowanie i zarządzanie bazą kandydatów
  • Wdrażanie nowych rozwiązań rekrutacyjnych przy pozyskiwaniu nowych kandydatów

Wymagania

  • Doskonałe zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktu
  • Samodzielność, otwartość, inicjatywa oraz zorientowanie na rezultat
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B

Mile widziane

  • min. 1 rok doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • doświadczenie w obsłudze pracowników tymczasowych (ustalanie grafików, ewidencja czasu pracy itp.)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie stałe + premie uzależnione od wyników
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań