Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds rekrutacji

DELTA CONTACT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4976 dni temu

Delta Contact Spółka z o.o. to nowoczesna firma Call Center, świadczącą usługi z zakresu telemarketingu i telefonicznej obsługi klienta. Specjalizujemy się zarówno w realizacji kampanii sprzedażowych, telemarketingowych, jak i usługach z zakresu serwisów konsumenckich oraz infolinii. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Prowadzenie i koordynacja kampanii rekrutacyjnej na stanowiska średniego i wyższego szczebla.
  • Definiowanie i modyfikacje procesów rekrutacyjnych celem ich optymalizacji pod względem kosztów i skuteczności działania
  • Aktywne budowanie bazy kandydatów
  • Definiowanie i weryfikowanie kompetencji kandydatów
  • Budowanie oraz rozwijanie relacji z Managerami oraz innymi osobami zaangażowanymi w projekty rekrutacyjne
  • Raportowanie, praca nad doskonaleniem bieżących metod rekrutacyjnych,
  • Udział w planowaniu działań rekrutacyjnych
  • Wymagania:

    - Min 2 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych w roli samodzielnego rekrutera - Mile widziane doświadczenie w koordynacji rekrutacji masowych jak również w rekrutacjach na stanowiska etatowe - Mile widziane doświadczenie w środowisku zawodowym o profilu: Obsługa Klienta, Call Center. - Wykształcenie wyższe - Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne - Otwartość, inicjatywa i zorientowanie na rezultat - Bardzo dobra znajomości MS Office

    Oferujemy:

    - Pełną wyzwań, samodzielną i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego - Prywatną opiekę medyczną - Umowę o pracę

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)