Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Specjalista ds. Reklamy

DNA JOB Bogdan Chodkowski
Warszawa
praca stacjonarna
5186 dni temu

Ogłoszenie numer: 101702, z dnia 2010-06-03

DNA JOB jest młodą polską firmą specjalizującą się w doradztwie personalnym i consultingu w zakresie zarządzaniu karierą. Oferujemy  unikalne  podejście  do  współpracy  z  kandydatami  i  klientami. Cieszymy  się z możliwości budowania wieloletnich relacji kierując się zasadą poszanowania i zrozumienia potrzeb każdego z naszych partnerów biznesowych. Uważnie  słuchamy  oczekiwań  i realizujemy  projekty z zachowaniem najwyższych standardów. Wierzymy w możliwość świadczenia wieloletniej i wieloetapowej pomocy w zakresie osiągania zadowolenia z życia zawodowego. Nasz Klient to wydawany w Polsce prestiżowy magazyn o tematyce lifestyle’owej. Tytuł istnieje na rynku od 2003 r. Obecnie w wyniku rozwoju Działu Reklamy i Marketingu dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: SR/05/2010

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż powierzchni reklamowych i budowanie długotrwałych relacji biznesowych z obecnymi i przyszłymi klientami. Zakres odpowiedzialności:
  • Aktywne i skuteczne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie rozmów handlowych
  • Budowanie długotrwałych relacji z obecnymi i potencjalnymi Klientami firmy
  • Realizacja założonej strategii handlowej
  • Analiza działań konkurencji i proponowanie adekwatnych rozwiązań
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej
  • Przygotowywanie raportów zawierających informacje o aktywnościach sprzedażowych
  • Własny wkład w budowanie silnej pozycji tytułu na rynku czasopism

Wymagania

Poszukujemy kandydatów:
  • Z doświadczeniem w dziale sprzedaży.
  • Zainteresowanych tematyką lifestyle (moda, design, welness, sztuka, kulinaria, podróże)
  • Doświadczonych w prowadzeniu kontraktów handlowych
  • Z doświadczeniem w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • Z umiejętnością podejmowania samodzielnych decyzji
  • O dużym stopniu zaangażowania w realizację strategii sprzedażowej firmy
  • Wykazujących własną inicjatywę i kreatywność
  • Posiadających cechy osobowości takie jak sumienność i pracowitość
  • Umiejących współdziałać w zespole
  • Dojrzałych emocjonalnie oraz o wysokiej kulturze osobistej
  • Wykazujących energię i optymizm w działaniu
  • O bardzo dobrze rozwiniętych umiejętnościach komunikacyjnych i zdolności budowania długotrwałych relacji
  • Posiadających prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju kompetencji w strukturach firmy
  • Samodzielność w zakresie tworzenia strategii własnych działań
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia uzależniony od wyników sprzedaży (podstawa + prowizja)
  • Zestaw narzędzi niezbędnych do wykonywania pracy na stanowisku (samochód, komputer i telefon służbowy)