Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Specjalista ds. reklamy w wyszukiwarkach

Direct Traffic sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
6106 dni temu

Ogłoszenie numer: 39197, z dnia 2008-01-30

Jesteśmy Agencją realizującą kampanie reklamowe w Wyszukiwarkach Internetowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Planowanie i wdrażanie kampanii w wyszukiwarkach
  • Stały nadzór oraz optymalizacja kampanii PPC
  • Analiza realizacji założonych celów
  • Śledzenie nowości na rynku wyszukiwarek i wdrażanie ich w życie
  • Wymagania

    Jeżeli:
  • Świetnie znasz pojęcia z dziedziny reklamy w wyszukiwarkach : Google AdWords, Analytics, AdSense, PPC, SEM, konwersja, optymalizacja
  • Nieobce jest Tobie sporządzanie ofert oraz nadzorowanie i optymalizowanie kampanii PPC
  • Bardzo dobrze znasz przynajmniej język angielski
  • Potrafisz pracować nie tylko zespołowo ale i samodzielnie
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office
  • Jesteś kreatywny/kreatywna oraz dokładny/dokładna
  • Potrafisz pracować pod presją czasu
  • Oferujemy

  • Pracę w młodym i zgranym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość uzyskania certyfikatów z branży wyszukiwarek
  • Darmową kawę, ale z umiarem