Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA DS. REKLAMY INTERNETOWEJ

Promo Team Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5499 dni temu

Ogłoszenie numer: 75513, z dnia 2009-09-28

Wydawca Platformy ITfocus.pl - grupy serwisów internetowych dla specjalistów IT

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • organizacja i koordynacja sprzedaży powierzchni reklamowej w ramach poszczególnych serwisów
  • przygotowywanie i wysyłanie ofert
  • opracowanie i bieżące aktualizowanie bazy danych klientów
  • realizacja założonych celów sprzedażowych

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamy internetowej
  • znajomość środowiska internetowego
Dodatkowym autem będzie:
  • znajomość branży technologii informatycznych
  • doświadczenie we współpracy z agencjami i domami mediowymi

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja);
  • pracę skoncentrowaną na budowaniu długotrwałych relacji, ze stabilną bazą klientów;
  • możliwość telepracy
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu;