Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPECJALISTA DS. REKLAMY INTERNETOWEJ

Present-Service S.A.
Warszawa, miejsce pracy: Warszawa
praca stacjonarna
5926 dni temu

Ogłoszenie numer: 47298, z dnia 2008-07-28

ul. Armii Poznań 2 62-030 Luboń Present-Service S.A. jest firmą z branży marketingu bezpośredniego, od 16 lat obecną na polskim rynku. Zajmujemy się realizacją programów samplingowych, obsługą mailingów, akcji promocyjnych, programów lojalnościowych, tworzeniem i zarządzaniem bazami danych. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Osoba ta będzie odpowiedzialna za sprzedaż powierzchni reklamowej oraz organizację kompleksowych kampanii reklamowych w portalu internetowym. Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie klientów do portalu internetowego
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie prezentacji
  • organizacja i prowadzenie kampanii reklamowych w portalu internetowym
  • opieka nad pozyskanymi klientami
  • rozwój działu sprzedaży
  • Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu całościowych kampanii reklamowych w internecie, znajomość standardowych form i narzędzi reklamy internetowej
  • dobra orientacja w rynku reklam i usług marketingowych
  • znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • znajomość jednego z programów graficznych, np. Photoshop
  • podstawowa znajomość programu Macromedia Flash
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca zrozumienie dokumentacji technicznej
  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi AdServera
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego i awansu
  • przyjazną atmosferę pracy
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.